جامانده‌ها از ثبت‌نام کارت سوخت

در روزهای گذشته از تعداد زیادی مخاطبان باجه شهروندی که از زمان‌بندی ثبت نام کارت سوخت جا مانده‌اند این سوال را دریافت کردیم که «پس از پایان مهلت تعیین شده برای ثبت نام کارت سوخت چه باید کرد؟»

مراجعه به پلیس ۱۰+

ثبت نام کارت سوخت ۹۷ از سوم آذرماه آغاز شده و تا یکم دی‌ماه ادامه یافت. جامانده‌ها از ثبت‌نام کارت سوخت که حتی پس از تمدید یک هفته‌ای کارت سوخت موفق به ثبت‌نام نشده‌اند اکنون باید به دفتر پلیس +۱۰ مراجعه کنند.

جامانده‌ها از ثبت‌نام کارت سوخت که تا یکم دی‌ماه از مرحله نخست ثبت‌نام جا ماندند باید به همراه مدارک موردنیاز با حضور در دفاتر پلیس + ۱۰ درخواست کارت سوخت خود را ثبت کنند.

همچنین مالکینی که وسیله نقلیه خود را پس از سال ۱۳۹۴ خریداری کرده‌اند ولی تا به امروز کارت سوخت دریافت نکرده‌اند، در نظر داشته باشند که ممکن است کارت سوخت این افراد در شرکت پست مانده باشد. به همین دلیل پست طی پیامکی به این مالکان، وضعیت کارت سوخت آن‌ها را مشخص خواهد کرد.

2 پاسخ به “جامانده‌ها از ثبت نام کارت سوخت چه کنند؟”

  1. سلام؛ماشین درهمین روزها تعویض پلاک وکارت شدوکارت هنوز نیامده توسط پست باید چکار کنم فقط یک رسید مرکز تعویض پلاک داده وکارت ماشین هنوز به ادرس پستی که دادیم نیامده والان یکماه میگذرد!؟

    1. سلام. احتمالا کارت ماشین شما صادر شده و تحویل پست شده. برای پیگیریش می‌تونید از این سایت استفاده کنید:
      http://najatracking.post.ir/
      اونجا کارت ماشین رو انتخاب کنید و مشخصاتتون رو وارد کنید تا ببینید کارت ماشینتون در چه مرحله‌ایه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *